Trainers

Trainers Voorwaarts

Hieronder kunt u het overzicht van de trainers per les bekijken.

Recreatie

Kristie Berentsen

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Maandag 18:00 – 19:00, Maandag 19:00 – 20:00

kristie@gvvoorwaarts.nl

Rianne Verhoef

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Maandag 18:00 – 19:00, Maandag 19:00 – 20:00

rianne@gvvoorwaarts.nl

Koen Steutel

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Dinsdag 18:00 – 19:00

koen@gvvoorwaarts.nl

Ellen de Haas

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Woensdag 18:00 – 19:00, Woensdag 19:00 – 20:00

ellen@gvvoorwaarts.nl

Martine Sillekens

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Woensdag 18:00 – 19:00, Woensdag 19:00 – 20:00

martine@gvvoorwaarts.nl

Michel van Beek

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar, 12+

Vrijdag 18:00 – 19:00, Vrijdag 19:00 – 20:00, Vrijdag 20:00 – 21:00

michel@gvvoorwaarts.nl

Bianca van de Vorst

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Zaterdag 10:00 – 11:00

bianca@gvvoorwaarts.nl

Laure Veen

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Zaterdag 10:00 – 11:00

laure@gvvoorwaarts.nl

Karin Smolders

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Zaterdag 11:00 – 12:00

karin@gvvoorwaarts.nl

Kevin Smit

Turnen Meisjes 9-12 jaar

Zaterdag 12:00 – 13:00

kevin@gvvoorwaarts.nl

Abby Kanen

Turnen Meisjes 9-12 jaar

Maandag 20:00 – 21:00

abby@gvvoorwaarts.nl

Patty Teeuwen

Turnen Meisjes 9-12 jaar

Dinsdag 19:00 – 20:00

patty@gvvoorwaarts.nl

Kristie Berentsen

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Maandag 18:00 – 19:00, Maandag 19:00 – 20:00

kristie@gvvoorwaarts.nl

Rianne Verhoef

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Maandag 18:00 – 19:00, Maandag 19:00 – 20:00

rianne@gvvoorwaarts.nl

Koen Steutel

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Dinsdag 18:00 – 19:00

koen@gvvoorwaarts.nl

Ellen de Haas

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Woensdag 18:00 – 19:00, Woensdag 19:00 – 20:00

ellen@gvvoorwaarts.nl

Martine Sillekens

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar

Woensdag 18:00 – 19:00, Woensdag 19:00 – 20:00

martine@gvvoorwaarts.nl

Michel van Beek

Turnen Meisjes 6-8 jaar, 9-12 jaar, 12+

Vrijdag 18:00 – 19:00, Vrijdag 19:00 – 20:00, Vrijdag 20:00 – 21:00

michel@gvvoorwaarts.nl

Bianca van de Vorst

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Zaterdag 10:00 – 11:00

bianca@gvvoorwaarts.nl

Laure Veen

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Zaterdag 10:00 – 11:00

laure@gvvoorwaarts.nl

Karin Smolders

Turnen Meisjes 6-8 jaar

Zaterdag 11:00 – 12:00

karin@gvvoorwaarts.nl

Kevin Smit

Turnen Meisjes 9-12 jaar

Zaterdag 12:00 – 13:00

kevin@gvvoorwaarts.nl

Abby Kanen

Turnen Meisjes 9-12 jaar

Maandag 20:00 – 21:00

abby@gvvoorwaarts.nl

Patty Teeuwen

Turnen Meisjes 9-12 jaar

Dinsdag 19:00 – 20:00

patty@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijd

Henk Smits

Wedstrijd Meisjes & Dames

henk@gvvoorwaarts.nl

Ingrid van den Boogaard

Wedstrijd Meisjes & Dames

ingrid@gvvoorwaarts.nl

Laura Welzen

Wedstrijd Meisjes & Dames

laura@gvvoorwaarts.nl

Henk Smits

Wedstrijd Meisjes & Dames

henk@gvvoorwaarts.nl

Ingrid van den Boogaard

Wedstrijd Meisjes & Dames

ingrid@gvvoorwaarts.nl

Laura Welzen

Wedstrijd Meisjes & Dames

laura@gvvoorwaarts.nl

Recreatie

Ivar Hensen

Turnen Jongens 6-10 jaar

Woensdag 18:30 – 19:30

ivar@gvvoorwaarts.nl

Abby Kanen

Turnen Jongens 6-10 jaar, 10+, 12+

Donderdag 18:30 – 19:30, Donderdag 19:30 – 20:30, Donderdag 19:45 – 20:45

abby@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijd

Ad van den Boogaard

Wedstrijd Jongens & Heren

ad@gvvoorwaarts.nl

Tom van der Vorst

Wedstrijd Jongens & Heren

tijdelijk niet beschikbaar

Recreatie

Koen Steutel

Recreatie Acro

koen@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijd

Lonneke Spieringhs

Wedstrijd Acro

lonneke@gvvoorwaarts.nl

Britt Keijsers

Wedstrijd Acro

britt@gvvoorwaarts.nl

Kevin Smit

Wedstrijd Acro

kevin@gvvoorwaarts.nl

Lonneke Spieringhs

Wedstrijd Acro

lonneke@gvvoorwaarts.nl

Britt Keijsers

Wedstrijd Acro

britt@gvvoorwaarts.nl

Kevin Smit

Wedstrijd Acro

kevin@gvvoorwaarts.nl

Ellen van den Heuvel & Ilse Jansen

Ouder-kindgym

Zaterdag 8:45 – 9:45

ellen.heuvel@gvvoorwaarts.nl

ilse@gvvoorwaarts.nl

Karin Smolders

Ouder-kindgym

Zaterdag 9:00 – 10:00

karin@gvvoorwaarts.nl

Bianca van de Vorst

Kleutergymnastiek

Zaterdag 9:00 – 10:00

bianca@gvvoorwaarts.nl

Laure Veen

Kleutergymnastiek

Zaterdag 9:00 – 10:00

laure@gvvoorwaarts.nl

Karin Smolders

Kleutergymnastiek

Zaterdag 10:00 – 11:00

karin@gvvoorwaarts.nl

Ellen van den Heuvel

Kleutergymnastiek

Zaterdag 10:00 – 11:00

ellen.heuvel@gvvoorwaarts.nl

Elly Hoogenboom

Kleutergymnastiek

Zaterdag 10:00 – 11:00

elly@gvvoorwaarts.nl

Bianca van de Vorst

Kleutergymnastiek

Zaterdag 9:00 – 10:00

bianca@gvvoorwaarts.nl

Laure Veen

Kleutergymnastiek

Zaterdag 9:00 – 10:00

laure@gvvoorwaarts.nl

Karin Smolders

Kleutergymnastiek

Zaterdag 10:00 – 11:00

karin@gvvoorwaarts.nl

Ellen van den Heuvel

Kleutergymnastiek

Zaterdag 10:00 – 11:00

ellen.heuvel@gvvoorwaarts.nl

Elly Hoogenboom

Kleutergymnastiek

Zaterdag 10:00 – 11:00

elly@gvvoorwaarts.nl

Ad van den Bogaard

Turnen Volwassenen gemengd

Donderdag 20:30 – 22:00

ad@gvvoorwaarts.nl

Abby Kanen

Turnen Volwassenen gemengd

Maandag 20:00 – 21:30

abby@gvvoorwaarts.nl

Tom van der Vorst

Turnen Volwassenen gemengd, Senioren

Donderdag 20:00 – 21:30, Dinsdag 10:00 – 11:00

tijdelijk niet beschikbaar

Marjanne Smits

Marjanne Smits

Total Body Conditioning

marjanne@gvvoorwaarts.nl

Reinier Bloemen